Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/septik/danlen.ua/www/wp-content/themes/danlen/templates/components/hero_small.php on line 2

Наші об'єкти

Біостанція DL-10 для амбулаторій в рамках програми “Доступна медицина”
Пишаємося, що стали частиною державної програми “Доступна медицина”, яка покликана покращити умови медичного обслуговування мешканців сільської місцевості
Біостанція DL-10 для амбулаторій в рамках програми “Доступна медицина”

У рамках державної програми “Доступна медицина” на всій території України будуються сучасні сільські медичні амбулаторії. Через відсутність централізованої каналізаційної системи у більшості населених пунктів, урядом було прийнято рішення про обладнання їх станціями біологічного очищення стоків. Два з таких проектів наша компанія реалізувала у с. Велика Багачка Полтавської обл. та с. Мала Виска Кіровоградської обл.

Біостанція DL-10 – це ідеальне рішення для таунхауса, котеджу, баз відпочинку та невеликих готелів. Станція стійка до залпових викидів і не вимагає консервації в зимовий період. Мінімальне обслуговування один раз на півтора роки. Така система займає мінімум місця на ділянці. Енергоспоживання за місяць – 65 кВт. Оптимальна кількість мешканців – 8-10 осіб.

Система автономної каналізації від Danlen вирішує питання утилізації каналізаційних стоків без шкоди навколишнього середовища. Стічні води проходять кілька етапів очищення та “на виході” придатні для повторного використання в господарських цілях.

Каналізаційно-насосна станція + колодязь-гаситель
Каналізаційні насосні станції виготовляються за індивідуальними розмірами і можуть бути оснащені додатковим обладнанням, наприклад, жироуловлювачем (для закладів громадського харчування), а також світловою сигналізацією, що повідомляє про граничне наповнення станції.
Каналізаційно-насосна станція + колодязь-гаситель

Каналізаційні насосні станції (КНС) встановлюються у приватних будинках, котеджах, комерційних і виробничих об’єктах, де перекачування зливових, господарсько-побутових і стічних каналізаційних вод безпосередньо до очисних установок із низки технічних (технологічних) причин неможливе. Її основним завданням є підйом на висоту та перекачування стоків під землею з мінімальною шкодою для навколишнього середовища. Швидкість переміщення потоків води в КНС дуже велика, і щоб її знизити, встановлюється так званий “колодязь-гаситель”.

Представлений проект було виконано для спортивної школи у Вишгороді.

Біостанція DL-3 + дренажний колодязь, м. Київ
Станція біологічного очищення оснащується дренажною системою, куди вода потрапляє після фільтрації та знераження. При встановленні сучасної СБО від компанії Danlen ступінь очищення води сягає 98%. Таким чином, ми допомагаємо вирішити питання поливу присадибної ділянки без додаткових витрат
Біостанція DL-3 + дренажний колодязь, м. Київ

Біостанції Danlen можуть бути обладнані одним із трьох видів дренажних систем:

  • колодязем;
  • тонелями;
  • дренажним полем.

Вибір системи дренажу залежить насамперед від обсягу стічних перероблених вод. Наші спеціалісти допоможуть визначитися з видом обладнання під час консультації.

Представлений на фото об’єкт (приватний будинок) у межах Києва був оснащений станцією біологічного очисщення DL-3 з дренажним колодязем із бетонних кілець.

Енергоспоживання представленої біостанції – 20 кВт/місяць, а обслуговування – 1 раз на півтора роки. Оптимальна кількість проживаючих – 2-4 особи.

Біостанція DL-15 + септик попереднього очищення, Сумськая область
Станція біологічного очищення DL-15 із додатковим оснащенням септиком попереднього очищення для бази відпочинку "Кліментове" на березі р. Ворскла
Біостанція DL-15 + септик попереднього очищення, Сумськая область

Берег річки – природоохоронна зона, отже, завдання людини – дбайливе ставлення до екосистеми місцевості. Тут важливо подбати не тільки про зручності відпочиваючих, а й про правильну утилізацію продуктів життєдіяльності. При зведенні бази відпочинку власниками було вжито всіх заходів щодо збирання та очищення стічних вод. За вирішенням цієї проблеми вони і звернулися до нас.

Спеціалістами нашої компанії було проведено повний комплекс послуг: робочий проект системи автономної каналізації, доставка, монтаж, налагодження СБО. Для збільшення якості очищення каналізаційних стоків станція біологічної очистки DANLEN DL-15 була обладнана септиком попереднього очищення.

Подібна очисна споруда – ідеальне рішення для таунхауса, котеджу, баз відпочинку та невеликих готелів. Станція стійка до залпових скидів і вимагає консервації в зимовий період. Мінімальне обслуговування один раз на півтора роки. Така система займає мінімум місця на ділянці. Енергоспоживання за місяць – 100 кВт.

Пропонуємо кілька варіантів проектів та вибираємо найбільш оптимальний!

Біостанція DL-3, м. Стрий
Станція глибокого біологічного очищення DL-3+ дренажний колодязь (для дачі)
Біостанція DL-3, м. Стрий

Хороший господар, а за сумісництвом досвідчений будівельник, знає, що закладку автономної системи каналізації краще робити ще на етапі будівництва будинку. Наш майбутній клієнт був із таких.

І хоча дачний будиночок планувався невеликим, власник задумався про переробку стічних вод без шкоди для ділянки та зупинив свій вибір на станції біоочищення DL-3 із дренажним колодязем із бетонних кілець.

Перевагою станції DL-3 від TM Danlen є те, що вона не потребує консервації у зимовий період. Оптимальна кількість проживаючих для такого агрегату – 2-4 особи. Енергоспоживання – 20 кВт на місяць.

Біостанція DL-10, Черкаська обл., с. Стецівка
Станція біологічного очищення DL-10 з дренажними тунелями для приватного домоволодіння
Біостанція DL-10, Черкаська обл., с. Стецівка

У представленому проекті станцію біологічного очищення DL-10 було встановлено в будинку, де добовий обсяг стічних вод не перевищує 2000 літрів.

Дренажні тунелі сприяють рівномірному розподілу та очищенню стічних вод завдяки дії аеробних бактерій.

Біостанції ТМ Danlen для приватних будинків та котеджів за бажанням замовника можуть бути обладнані дренажною системою. Це можуть бути:

  • колодец;
  • тоннели;
  • дренажное поле.

Яка система підійде саме вам, наші фахівці зможуть визначити, вивчивши особливості ділянки та кількість людей, які постійно проживають у будинку.

Біостанція DL-10, м. Київ
Біостанція DL-10 + монтаж "під ключ"
Біостанція DL-10, м. Київ

Бажаєте економити на послугах асенізатора та створити екологічно чисті умови проживання для своєї сім’ї? У нас є рішення для вас – станції глибокого біологічного очищення стоків ТМ Danlen. Ми проводимо всі етапи, від виготовлення станції до пусконалагоджувальних робіт і періодичного технічного обслуговування.

Для обслуговування будинку, де проживає 10 осіб, нашими спеціалістами було обрано біологічну станцію DL-10 з продуктивністю 2000 літрів на добу. Станція стійка до залпових скидів і не вимагає консервації в зимовий період.

Мінімальне обслуговування – один раз на півтора роки. Така система займає мінімум місця на ділянці. Енергоспоживання за місяць – 65 кВт.

З використанням міні-техніки та мінімальною шкодою для ділянки ми виконали всі етапи підготовчих робіт і запуск біостанції протягом 1 дня.

Біостанція DL-12 + КНС, Донецька обл.
Якщо труба каналізації на виході з будинку знаходиться дуже глибоко під землею, або ж на ділянці спостерігається високий рівень ґрунтових вод, станцію біологічної очистки може бути підключено через каналізаційну насосну станцію
Біостанція DL-12 + КНС, Донецька обл.

При встановленні станції біологічної очистки слід враховувати рівень залягання ґрунтових вод. Крім того, перешкодою для її облаштування може бути нестандартний вихід каналізаційної труби домоволодіння (на великій глибині). Обидва ці фактори “зійшлися” у нашому проекті, реалізованому в котеджному містечку Донецької області.

Для перекачування стоків під землею та їх підйому на висоту було вирішено підключити біостанцію DL-12 через каналізаційно-насосну станцію.

Як бачите, завдань без вирішень для компанії Danlen не існує! Ми запропонуємо вам кілька проектів, з яких виберемо найоптимальніший для всіх.

Біостанція DL-15, Карпати, с. Верховина
Станції біологічного очищення Danlen можуть бути встановлені в будь-який тип ґрунту та без залучення важкої спецтехніки
Біостанція DL-15, Карпати, с. Верховина

 

Гірські або так звані важкодоступні для будівельної техніки райони теж є в нашому списку. Одним із таких став п. Верховина у Карпатах (містечко “Хоббітхіл”).

Оригінальний тематичний готель обладнано автономними станціями очищення побутових вод DL-15 у досить екстремальних умовах. Величезною перевагою стало те, що для встановлення наших біостанцій не потрібно великої ділянки землі.

Необхідно вирити котлован, що відповідає габаритам станції, плюс 300 мм з усіх боків для обсипання станції піском. Глибина котловану має бути вирита також з урахуванням габаритів станції, плюс 100 мм на відсипання основи піском.

Біостанція DL-15 – ідеальне рішення для таунхауса, котеджу, баз відпочинку та невеликих готелів. Енергоспоживання за місяць – 100 кВт. Оптимальна кількість проживаючих – 10-15 осіб. Ми допоможемо вам навіть там де інші відмовили!

Біостанція DL-5, м. Львів
Станція біологічного очищення DL-5 (1000 л/с) для заміського будинку
Біостанція DL-5, м. Львів

Території, прилеглі до великих міст, сьогодні активно забудовуються. Тут все частіше з’являються таунхауси, котеджні містечка та окремі приватні домоволодіння. А ось централізована каналізація, до якої звикли мешканці мегаполісів, сюди поки що не дійшла.

Екологічно правильним вирішенням цього питання може стати автономна біостанція, де господарсько-побутові та стічні води проходять 3 стадії очищення:

  • механічне очищення за допомогою гравітаційного відстоювання,
  • очищення стічної води в аеротенці з використанням активного мулу,
  • стабілізація мулу з подальшим розкладанням органічних речовин.

Далі воду можна використовувати повторно у господарських цілях, наприклад, для поливу. Для невеликого заміського будинку біля Львова нашими спеціалістами було обрано біостанцію DL-5 продуктивністю 1000 літрів на добу. Оптимальна кількість проживаючих – 4-6 осіб. Станція стійка до залпових скидів і вимагає консервації в зимовий період. Мінімальне обслуговування – один раз на півтора роки. Енергоспоживання за місяць – 30 кВт.

DANLEN
Знижки до 10 000 грн до 31 травня
Зроби замовлення та отримай знижку на станцію біологічного очищення
До кінця акції залишилося:
00 дней
00 годин
00 хвилин
00 секунд
img
Підібрати варіант автономної каналізації для Вашого об'єкта
Пройди тест та отримай знижку до 2 000 грню та проєкт автономної каналізації
Пройти тест
БОНУСЫ ПОСЛЕ ПРОХОЖДЕНИЯ ТЕСТА
Каталог продукції
Проєкт автономної каналізації
Подобрать вариант системы канализации для Вашего объекта
Вибріть тип об'єкту
Планується постійне чи сезонне проживання?
Середня кількість людей тимчасово або постійно проживаючих?
Який грунт на Вашій ділянці?
Куди Ви би хотіли відводити очищенну воду?
Хто буде займатися встановленням та підключенням?
Ваша скидка:
0 грн.

Дмитро

Консультант

В залежності від типу об'єкта підберемо відповідну систему автономної каналізації

БОНУСЫ ПОСЛЕ ПРОХОЖДЕНИЯ ТЕСТА
Каталог продукції
Проєкт автономної каналізації
Заповніть форму, щоб отримати результати
Ми розрахуємо та підберемо систему автономної каналізації згідно наданих параметрів
БОНУСЫ ПОСЛЕ ПРОХОЖДЕНИЯ ТЕСТА
Каталог продукції
Проєкт автономної каналізації
Ваша скидка