Про компанію

 

Компанія DANLEN була заснована у 2020 році на базі компанії Stroyseptik. Розробка власного продукту стала результатом щорічного вдосконалення виробництва, розширення областей впровадження очисних споруд і залучення до роботи висококласних спеціалістів.

Так само поступово розширювалася географія реалізованих компанією проектів – спочатку це був Київ і область, а поступово наші установки стали з’являтися в інших населених пунктах України.

Від відкриття першого магазину з виставковими екземплярами до запуску серійного виробництва під власною маркою пройшло три насичені подіями роки.

В результаті ребрендингу компанія DANLEN успадкувала всі розробки та накопичений досвід компанії Stroyseptik у сферах проектування та будівництва очисних споруд.

Отже, почнемо!
2014

Stroyseptik вийшов на ринок у 2014 році як монтажно-будівельна компанія. Ми обслуговували та монтували обладнання різних виробників та фірм, і це дало нам колосальний досвід. Ми на практиці бачили всі плюси та мінуси різних систем автономної каналізації.

Початок
2016

Відкрито перший офлайн магазин каналізаційних систем з виставковими екземплярами. Компанія продовжує розвиватись, а фахівці – підвищувати рівень кваліфікації. Послуги надаються на всій території України.

1-й крок
img img
img
img
img
img
2017
Інновації

Stroyseptik працює над розробкою власної продукції з урахуванням переваг та недоліків інших виробників. Було випущено кілька тестових біостанцій, тестування яких у реальних умовах тривало доти, доки ми отримали стабільно позитивний результат.

img
img
img
img
2019

На початку року було зареєстровано ТОВ “Данлен” та запущено серійне виробництво станцій біологічного очищення стічних вод нового покоління. Відкрито офіс у Києві. Наприкінці року взяли участь у виставці AQUA UKRAINE 2019 та представили українському споживачеві свій продукт. Також отримали торгову марку. І подали усі документи на патент.

Успіх
2021

Відбувся ребрендинг компанії DANLEN, відкрито склад продукції з широким асортиментом у м. Київ. Розробили та впровадили нову лінійку продукції: каналізаційно-насосні станції (КНС), сепаратори жиру, нафтовловлювачі, очисні системи для зливової каналізації. Наприкінці року взяли участь у виставці AQUA UKRAINE 2020 із власними новими продуктами.

Робота
img
img
img
Все попереду!
«ЖИРНІ» плюси Danlen
Власне виробництво
Працюючи безпосередньо з нами, ви отримуєте високоякісну продукцію. Біостанції, КНС, очисні споруди "Danlen" виготовляються на сучасному обладнанні із сировини провідних світових виробників.
Склад готової продукції в м. Київ та м. Суми
На наших складах завжди зберігається достатня кількість станцій біологічної очистки для швидкого відвантаження та постачання обладнання замовнику.
Власні монтажні бригади
Бригади укомплектовані транспортом та всім необхідним спец. інструментом для монтажу обладнання навіть у найскладніших умовах. Працюємо по всій території України.
Доставка та монтаж по Україні
Логіст-диспетчер організує транспортування замовленого вами обладнання у найкоротші терміни, за мінімальною ціною, до будь-якої точки країни.
Сервісне обслуговування
Консультант сервісної служби надасть кваліфіковану консультацію. Підписуємо договори на обслуговування нашого обладнання.
Гарантія на обладнання 10 років
Ми настільки впевнені у власній продукції, що готові надати 10-річну гарантію на обладнання.
DANLEN
DANLEN
Підібрати варіант автономної каналізації для Вашого об'єкта
Пройди тест та отримай знижку до 2 000 грню та проєкт автономної каналізації
Пройти тест
БОНУСЫ ПОСЛЕ ПРОХОЖДЕНИЯ ТЕСТА
Каталог продукції
Проєкт автономної каналізації
Подобрать вариант системы канализации для Вашего объекта
Вибріть тип об'єкту
Планується постійне чи сезонне проживання?
Середня кількість людей тимчасово або постійно проживаючих?
Який грунт на Вашій ділянці?
Куди Ви би хотіли відводити очищенну воду?
Хто буде займатися встановленням та підключенням?
Ваша скидка:
0 грн.

Дмитро

Консультант

В залежності від типу об'єкта підберемо відповідну систему автономної каналізації

БОНУСЫ ПОСЛЕ ПРОХОЖДЕНИЯ ТЕСТА
Каталог продукції
Проєкт автономної каналізації
Заповніть форму, щоб отримати результати
Ми розрахуємо та підберемо систему автономної каналізації згідно наданих параметрів
БОНУСЫ ПОСЛЕ ПРОХОЖДЕНИЯ ТЕСТА
Каталог продукції
Проєкт автономної каналізації
Ваша скидка