Біофильтри для септиків

Біофільтри для септиків із йоржовим завантаженням

У разі якщо на ділянці недостатньо вільного простору для монтажу очисної споруди або ви хочете заощадити гроші на зведенні системи каналізації, зверніть увагу на інноваційне інженерне рішення від компанії «ДАНЛЕН» – біофільтр для каналізації та септика. За допомогою фільтра попередньо відстояні стоки очищуються від органічних забруднень перед їх відведенням у дренажну або центральну каналізаційну систему.

Висока ефективність фільтрації досягається за рахунок йоржового завантаження («йоржів») фільтрів, що забезпечує підживлення та зростання кількості анаеробних бактерій, що очищають стоки від приватних будинків і господарств.

Біофільтр системи каналізації може встановлюватися на виході з монолітного септика з бетону або збірного септика із з/б кілець.

00
Принцип дії біофільтра для каналізації та септика

Завдання біофільтра полягає у збиранні та затриманні органічних домішок зі стічних вод перед потраплянням у дренаж.

Конструкція фільтра відрізняється високою міцністю та стійкістю до дії агресивних речовин, що містяться у стічних водах. Корпус виготовляється із листового поліпропілену товщиною 5 мм. А йорж біозавантаження підвищує контактну поверхню біологічної маси зі стічною водою, що очищується.

Йоржі біофільтра являють собою волосінь із полімеру, яка вплітається в сердечник із нержавіючої сталі. Тому фільтри для септика мають підвищену стійкість до корозії, забезпечуючи тривалий термін експлуатації основного компонента глибокого біологічного очищення.

Використання біофільтрів для каналізації та септика продовжує термін служби очисного обладнання, а також унеможливлює потрапляння нерозчинених осадів безпосередньо до дренажної системи.

Для ефективної роботи біофільтр 1 раз на півроку підлягає обслуговуванню, яке полягає у знятті йоржового біозавантаження та промиванні під напором звичайної проточної води.

01
Переваги фільтрів для септика

Використання біофільтрів для каналізації та септика дозволяє досягти показників ступеня очищення стічних вод до 75% за рахунок йоржового біозавантаження, що забезпечує розвиток анаеробних бактерій для деактивації органічних включень. Крім того, установка системи фільтрації на основі біофільтрів захищає дренаж від засмічення мулом.

Компанія «ДАНЛЕН» пропонує вигідно купити біофільтри, які встановлюються на виході із септика, у кількох модифікаціях. Фільтри відрізняються кількістю йоржів і підбираються виходячи з кількості людей, що проживають у будинку.

Для оформлення замовлення або допомоги у виборі елементів фільтрації, зв’яжіться з нашим менеджером за номером телефону, указаним на сайті.

02
img
Спеціальна пропозиція до 15 липня
Зроби замовлення та отримай знижку на монтаж до -30% або безкоштовну доставку
До кінця акції залишилося:
00 дней
00 годин
00 хвилин
00 секунд
img
Підібрати варіант автономної каналізації для Вашого об'єкта
Пройди тест та отримай знижку до 2 000 грню та проєкт автономної каналізації
Пройти тест
БОНУСЫ ПОСЛЕ ПРОХОЖДЕНИЯ ТЕСТА
Каталог продукції
Проєкт автономної каналізації
Подобрать вариант системы канализации для Вашего объекта
Вибріть тип об'єкту
Планується постійне чи сезонне проживання?
Середня кількість людей тимчасово або постійно проживаючих?
Який грунт на Вашій ділянці?
Куди Ви би хотіли відводити очищенну воду?
Хто буде займатися встановленням та підключенням?
Ваша скидка:
0 грн.

Дмитро

Консультант

В залежності від типу об'єкта підберемо відповідну систему автономної каналізації

БОНУСЫ ПОСЛЕ ПРОХОЖДЕНИЯ ТЕСТА
Каталог продукції
Проєкт автономної каналізації
Заповніть форму, щоб отримати результати
Ми розрахуємо та підберемо систему автономної каналізації згідно наданих параметрів
БОНУСЫ ПОСЛЕ ПРОХОЖДЕНИЯ ТЕСТА
Каталог продукції
Проєкт автономної каналізації
Ваша скидка